Ubytování Broumov, Broumovsko, Adršpach

Nabízíme Vám ubytování v soukromí, pět minut pěšky do historického centra Broumova. Ubytování je ideální pro turistické výlety do okolí. Na Broumovsku využijete pěší či cyklo turistiku, poznávání historických památek, zejména pestré barokní okolí. V blízkosti je řada center pro sjezdové lyžování i upravené běžecké trasy.

Ubytování Broumov

K dispozici Vám je apartmán o velikosti 3+1 v rodinném domě, s vlastní zahradou a garáží. Více v sekci ubytování.

Broumovsko

Následující text cituje webové stránky Broumovsko.cz:

Broumovsko patří k chráněným krajinným oblastem. Je to malebná krajina s ostrůvky divoké přírody. Krajina, pod kterou v hloubce Polické křídové pánve proudí nejčistší voda, je zabydlená a obhospodařovaná. Má bohatou historii - zdejší církevní i lidové stavby jsou v architektuře pojmem.

Broumovsko je známé především svými přírodními krásami. Nejcennější jsou dvě národní přírodní rezervace. Adršpašsko-teplické skály patří se svými 17 km2 k největším skalním městům ve střední Evropě. Spolu s Broumovskými stěnami jsou výjimečné svým reliéfem a klimatem, umožňujícím existenci ojedinělé květeny a zvířeny. Vrcholová část stolové hory Ostaš a mimořádně členitá Křížová cesta u Adršpachu byly vyhlášeny v roce 1956 přírodními rezervacemi. Borek a Kočičí skály jsou přírodní památky.

Broumovsko je krajem, který vám brzy "přiroste k srdci" a kam se budete rádi vracet.
Není to ráj na zemi, ale velmi se mu podobá ...

Logopedické poradenství

Nemluví Vaše dítě zcela správně? Přijeďte na víkendový pobyt do malebného Broumova. Hodinová logopedická konzultace s odborníkem ohledně zhodnocení stavu řeči a následná doporučení s praktickými ukázkami a cvičeními za 290 Kč.