Ubytování Broumov, Broumovsko, Adršpach

Nabízíme Vám ubytování v soukromí, pět minut pěšky do historického centra Broumova. Ubytování je ideální pro turistické výlety do okolí. Na Broumovsku využijete pěší či cyklo turistiku, poznávání historických památek, zejména pestré barokní okolí. V blízkosti je řada center pro sjezdové lyžování i upravené běžecké trasy.

Ubytování Broumov

K dispozici Vám je apartmán o velikosti 3+1 v rodinném domě, s vlastní zahradou a garáží. Více v sekci ubytování.

Broumovsko

Následující text cituje webové stránky Broumovsko.cz:

Broumovsko patří k chráněným krajinným oblastem. Je to malebná krajina s ostrůvky divoké přírody. Krajina, pod kterou v hloubce Polické křídové pánve proudí nejčistší voda, je zabydlená a obhospodařovaná. Má bohatou historii - zdejší církevní i lidové stavby jsou v architektuře pojmem.

Broumovsko je známé především svými přírodními krásami. Nejcennější jsou dvě národní přírodní rezervace. Adršpašsko-teplické skály patří se svými 17 km2 k největším skalním městům ve střední Evropě. Spolu s Broumovskými stěnami jsou výjimečné svým reliéfem a klimatem, umožňujícím existenci ojedinělé květeny a zvířeny. Vrcholová část stolové hory Ostaš a mimořádně členitá Křížová cesta u Adršpachu byly vyhlášeny v roce 1956 přírodními rezervacemi. Borek a Kočičí skály jsou přírodní památky.

Broumovsko je krajem, který vám brzy "přiroste k srdci" a kam se budete rádi vracet.
Není to ráj na zemi, ale velmi se mu podobá ...